Aplikacja mobilna

Znamy realia pracy w gospodarstwie rolnym dlatego stworzyliśmy aplikację mobilną FarmPortal, która umożliwi Ci kontrolować sytuację w każdej chwili i w dowolnym miejscu.

  • Mapa zasobów – na której zostały zaznaczone najważniejsze informacje w gospodarstwie rolnym, czyli grunty, maszyny oraz stacje meteo MetPro i czujniki wilgotności gleby ReHydro. Uzyskasz szczegółowe dane informacje takie jak np. aktualne warunki pogodowe, poziom wilgotności gleby czy też prędkość pojazdu.
  • Grunty – lista gruntów oraz ich podgląd na mapie. Można tutaj sprawdzić wszystkie informacje o gruncie jak kategorię agronomiiczną, lokalizację, dane katastralne.
  • Obserwacje – moduł obserwacji wzbogacony o bezpośredni dostęp do aparatu oraz GPS, dzięki czemu możesz wykonać zdjęcia bezpośrednio z na uprawie, która automatycznie na podstawie pozycji GPS określi i przypisze ją do odpowiedniego gruntu.
  • Uprawy – tutaj znajdziesz wszystkie informacje o aktualnych uprawach w gospodarstwie. Uprawy zaznaczone są na mapie kolorami, które pozwalają w sposób wizualny zidentyfikować uprawę, która aktualnie znajduje się na gruncie. Dostępna jest również pełna karta pola, gdzie możemy zobaczyć wszystkie zabiegi, które zostały wykonanie na wybranej uprawie.
  • Monitoring – w zakładce monitoring znajduję się możliwość zlokalizowania maszyny lub pojazdu rolnego, ale także możliwość przeglądania danych historycznych. w postac listy sesji
  • Próby glebowe – dzięki modułowi wyznaczania miejsc poboru próbek gleby, aplikacja pozwoli na samodzielne wykonanie procesu poboru prób glebowych. Aplikacja mobilna FarmPortal wygeneruję siatkę poboru prób, przygotuje oznaczenia opakowań, zaznaczy punkty poboru na mapie oraz przedstawi Twoją lokalizację względem tego punktu. Po otrzymaniu wyników badania gleby z stacji chemiczno-rolniczej lub z laboratorium, w prosty sposób można dodać wyniki do aplikacji, natomiast wygenerowanie map nastąpi automatycznie.